fbpx

Indywidualne konsultacje

Budując pierwszego kampera możesz mieć wiele wątpliwości dotyczących wyboru rozwiązań.

Dlaczego warto?

Moje doświadczenie w budowie i znajomość rynku – pozwoli zaoszczędzić Ci sporo czasu i pieniędzy.

Szykując się do budowy kampera, który będzie kosztować od 80 do 200 tysięcy zł nie powinieneś oszczędzać na zdobywaniu wiedzy.

CO W RAMACH KONSULTACJI?

✔️ know-how z zakresu materiałów, technologii i rozwiązań dostępnych na rynku
✔️ dostęp do bazy wiedzy (schematy instalacji / budżet budowy / szczegółowe zestawienia)
✔️ propozycje optymalizacji kosztowych
✔️ pomoc w zaplanowaniu procesu samodzielnej budowy lub zlecenia budowy do firmy wykonawczej

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIA

✔️ baza pod budowę kampera
✔️ wybór wykonawcy zabudowy – stworzenie specyfikacji, analiza ofert / umowy
✔️ wybór wyposażenia i urządzeń w kamperze
✔️ analiza budżetu i propozycje optymalizacji
✔️ pomoc przy projektowaniu (instalacja elektryczna/wodna/gazowa)
✔️ wynajem kampera (ubezpieczenie, forma rozliczenia, umowa najmu)

CENA KONSULTACJI

Spotkanie online (godz.) + mailowe podsumowanie konsultacji + w miarę możliwości wsparcie/kontakt na dalszym etapie – 390 zł

Zofia

Spotkanie przerosło moje oczekiwania. Rafał ma obszerną wiedzę i doświadczenie. W godzinę stworzył realny do zrealizowania i praktyczny plan rozbudowy vana. Dodatkowo udostępnił mi ogromną ilość linków do gotowych rozwiązań. Mega wdzięczność!

Emilia

Konsultacja z Rafałem była przegenialna! Bez żadnego skrępowania mogłam zadać każde, nawet najbardziej naiwne pytanie. Dodatkowo dostałam całe morze linków do samodzielnej eksploracji. Naprawdę taka godzinna rozmowa jest trampoliną w stronę spełnienia marzenia o campervanie:) Wielkie dzięki!

Piotr

Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad budową. Warto skorzystać z doświadczeń osoby która siedzi w temacie znacznie dłużej od nas

Maciej

[...] Rafał podczas konsultacji cierpliwie wszystko tłumaczył i rozwiewał wszelkie wątpliwości podpierając je argumentami. Konsultacja naszym zdaniem jest konieczna jeśli ktoś chce zaoszczędzić sobie niepotrzebnej nerwówki na etapie planowania całej technologi, którą warto zastosować, czy to jak zagospodarować miejsce pod swoje indywidualne potrzeby. Nie dość, że wszystko w miłej atmosferze, to człowiek kończy rozmowy mądrzejszy o bardzo ważne aspekty, które mogły się wydawać nieistotne 🙂 polecamy!

Jan

Rekomenduję kontakt z P. Rafałem i konsultacje z nim w sprawie budowy kampera. Osobiście jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy i porad. Bardzo mi to pomogło w tworzeniu własnego kampera i oczywiście wiele skorzystałem z prowadzonych konsultacji [...]

O MNIE

Nazywam się Rafał Wajer. Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa.

Przez ponad 12 lat – pracowałem w branży budowlanej w Polsce i Hiszpanii, realizując wielomilionowe inwestycje. Odpowiadałem również za budżety portfela inwestycji w dużej korporacji.

W 2018 zbudowałem pierwszego kampera, który otworzył mnie na nową branżę i zapoczątkował zmianę zawodowej drogi. Obecnie wraz zespołem realizujemy kolejne projekty w VANDALVAN.