Indywidualne konsultacje

Budując pierwszego kampera możesz mieć wiele wątpliwości dotyczących wyboru właściwych rozwiązań. Moje doświadczenie zdobyte podczas pięciu lat działalności w branży budowy i wynajmu kamperów będzie pomocne.

DLACZEGO WARTO?

Samodzielna budowa lub zlecenie budowy kampera to duży koszt. Możliwość bazowanie na doświadczeniach i błędach innych pomoże zaoszczędzić Ci sporo pieniędzy i czasu.

CO OTRZYMASZ W RAMACH KONSULTACJI?

✔️ spotkanie wideo lub rozmowa telefoniczna (60 minut)
✔️ możliwość skorzystania z know-how z zakresu materiałów, technologii i urządzeń dostępnych na rynku
✔️ propozycje optymalizacji kosztowych
✔️ zniżka na kolejną konsultację -30%

PRZYKŁADOWE ZAGADNIENIA

✔️ zakup bazy pod budowę kampera
✔️ wybór wykonawcy zabudowy, analizy oferty lub umowy
✔️ zaplanowanie wyposażenia kampera
✔️ analiza budżetu wykonania kampera i propozycje optymalizacji
✔️ zakup używanego kampera
✔️ pomocy przy projektowaniu (wykonanie schematu, dobór urządzeń) dla instalacji elektrycznej/wodnej/gazowej
✔️ wynajem kampera (ubezpieczenie, forma rozliczenia, umowa najmu)

Umów termin spotkania – tutaj

Piotr

Polecam wszystkim, którzy zastanawiają się nad budową. Warto skorzystać z doświadczeń osoby która siedzi w temacie znacznie dłużej od nas

Maciej

[...] Rafał podczas konsultacji cierpliwie wszystko tłumaczył i rozwiewał wszelkie wątpliwości podpierając je argumentami. Konsultacja naszym zdaniem jest konieczna jeśli ktoś chce zaoszczędzić sobie niepotrzebnej nerwówki na etapie planowania całej technologi, którą warto zastosować, czy to jak zagospodarować miejsce pod swoje indywidualne potrzeby. Nie dość, że wszystko w miłej atmosferze, to człowiek kończy rozmowy mądrzejszy o bardzo ważne aspekty, które mogły się wydawać nieistotne 🙂 polecamy!

Jan

Rekomenduję kontakt z P. Rafałem i konsultacje z nim w sprawie budowy kampera. Osobiście jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy i porad. Bardzo mi to pomogło w tworzeniu własnego kampera i oczywiście wiele skorzystałem z prowadzonych konsultacji [...]

O MNIE

Nazywam się Rafał Wajer. Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa oraz project managerem.

Przez ostatnie ponad 12 lat – pracowałem w branży budownictwa kolejowego. Przeszedłem drogę od asystenta naukowego, inżyniera na kontraktach w Polsce i Hiszpanii, po role managera i finansisty portfela inwestycji w dużej korporacji.

W 2018 zbudowałem pierwszego kampera, który otworzył mnie na nową branżę i zapoczątkował zmianę zawodowej drogi. Obecnie wraz zespołem realizujemy kolejne projekty.