Indywidualne konsultacje

JAK MOGĘ CI POMÓC?

Budując pierwszego kampera możesz mieć sporo wątpliwości dotyczących wyboru właściwych rozwiązań. Moje doświadczenie zdobyte podczas 4 lat działalności w branży budowy i wynajmu kampera może być dla Ciebie pomocne.

JAK TANIEJ ZBUDOWAĆ KAMPERA?

Pewnie słyszałeś, że budując kampera ostateczne wydatki będziesz musiał przemnożyć x2, a poświęcony czas x3? Z tym drugim akurat jestem się w stanie zgodzić, z pierwszym już zupełnie nie!

To czy wydatki na budowę nie przewyższą Twoich założeń to element dobrego planowania i kontaktowania. Na podstawie moich doświadczeń z budową (obecnie już trzeciego kampera) – poczas indywidualnych konsultacji zwróce Twoją uwagę na to gdzie szukać oszczędności. Będę mógł również zaproponować Ci skorzystanie ze zniżek na zakup wyposażenia do budowy kampera (okna/markizy/lodówki/prowadnice itp.)

DLACZEGO WARTO?

Podejmowanie lepszych decyzji, konsultacje pomysłów oraz możliwość skorzystania z doświadczeń – może być dla Ciebie opłacalne w krótkim i długim terminie. Szczególnie, że prawdopodobnie chcesz zbudować swojego pierwszego vana na którego wydasz łącznie od 60 do 200 tysięcy złotych.

O MNIE

Nazywam się Rafał Wajer. Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa oraz podyplomowo project managerem.

Przez ostatnie ponad 12 lat – pracowałem w branży budownictwa kolejowego. Przeszedłem drogę od asystenta naukowego, inżyniera i kierownika budowy na kontraktach w Polsce i Hiszpanii, po role managera i finansisty portfela inwestycji w dużej korporacji.

W 2018 zbudowałem pierwszego kampera, który otworzył mnie na nową branżę i zapoczątkował zmianę zawodowej drogi. Obecnie wraz zespołem realizujemy kolejne projekty. Naszego najnowszego campervana możecie zobaczyć tutaj.

KOSZT KONSULTACJI

✔️ Spotkanie online – budowa kampera (60 min)
przykładowe zagadnienia:
– budżet i wskazanie potencjalnych oszczędności
– zakup bazy pod budowę kampera
– wybór wykonawcy zabudowy lub analizy oferty
– wskazówki dotyczących wykonania prac
– pomocy przy projektowaniu (wykonanie schematu, dobór urządzeń) dla instalacji elektrycznej/wodnej/gazowej
koszt: 390 zł

✔️ Spotkanie online – wynajem kampera (45 min)
konsultacje w temacie wynajmu kampera – podzielę się naszymi doświadczeniami w zakresie najkorzystniejszego ubezpieczenia kampera, formy rozliczenia/prowadzenia działalności oraz umowy najmu. Zdradzę również kilka sprawdzonych sposobów jak satysfakcjonująco obsłużyć Gości.
koszt: 290 zł

Jesteś zainteresowany? - napisz na rafal@vandalvan.com 
lub zadzwoń do mnie 736 903 188