Cześć!

Ten blog oraz nasze campervany powstają z pasji do podróży, dobrego designu oraz miłości do natury. Oprócz własnych wyjazdów, prowadzimy wynajem starając się dostarczać Wam jak najlepszych doświadczeń.

Dzielimy się również wiedzą jak zbudować kampera. Jeśli planujesz budowę lub chcesz zlecić taką zabudowę profesjonalnej firmie – nasze doświadczenia mogą Ci w tym pomóc.

KASIA

Jest projektantką marek, kończyła wzornictwo przemysłowe na krakowskiej ASP oraz UX na SWPS. Studiowała też w Lahti oraz Brnie.

Dziś współtworzy własne studio brandingowe TRUE Brands. Wcześniej była związana z White Cat Studio – pracując nad brandingiem takich polskich marek jak Gazeta.pl, Tatuum, PKO BP, PZU, BLIK.

W VANDALVAN oprócz projektowania i czuwania nad komunikacją wizualną, wyznacza kierunki estetyki wnętrz campervanów. 

RAFAŁ

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa po politechnice krakowskiej oraz podyplomowo project managerem.

Pierwsze doświadczenia zbierałem jako asystent naukowy oraz w hiszpańskiej grupie budowlanej. Prowadziłem duże kontrakty budowlane, a przez ostatnie lata odpowiadałem za stronę finansową portfela projektów, wdrażając systemy budżetowe i kontroli wyników.

W VANDALVAN wyżywam się kreatywnie (czego brakowało mi w korporacji), buduje i montuje (samodzielnie, nie w Excelu) oraz pisze (bloga, zamiast pism, wezwań i raportów).

RAZEM

Wszystkie niezwykłe rzeczy przydarzały nam się w drodze, dlatego wiedzieliśmy że nasza dalsza podróż musi być z nią związana …

znamy się od 14 lat i jesteśmy rodzicami dwójki maluchów Niko (4 lata) oraz Neli (1 rok). Początkowo przemierzaliśmy świat głównie na stopa z plecakami i namiotem. Dziś w campervanie, który daje nam poczucie wolności i wyjątkową możliwość bycia blisko natury.

Zapraszamy również do:
Rozmowy dla Wysokich Obcasów – artykuł
Posłuchania nas w radiowej Czwórce – audycja