fbpx

Cześć!

VANDALVAN powstał z pasji do podróży, dobrego designu oraz miłości do natury. Prowadzimy wynajem naszych kamperów z Warszawy – starając się dostarczać Wam jak najlepszych doświadczeń takiej podróży.

Dzielimy się również wiedzą jak zbudować kampera. Jeśli planujesz budowę lub chcesz zlecić taką zabudowę profesjonalnej firmie – nasze doświadczenia mogą Ci w tym pomóc.

RAFAŁ

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa po politechnice krakowskiej oraz podyplomowo project managerem.

Przez ponad 13 lat w korporacji pracowałem przy dużych projektach infrastrukturalnych oraz odpowiadałem za finanse portfela inwestycji.

W VANDALVAN wyżywam się kreatywnie, buduje i montuje (samodzielnie, nie w Excelu) oraz pisze (bloga, zamiast pism, prezentacji i raportów).

mail: rafal@vandalvan.com

KASIA

Jest projektantką marek, kończyła wzornictwo przemysłowe na krakowskiej ASP oraz UX na SWPS. Studiowała też w Lahti oraz Brnie.

Dziś współtworzy własne studio brandingowe TRUE Brands. Pracowała nad brandingiem wielu polskich marek takich jak Gazeta.pl, Tatuum, PKO BP, PZU, BLIK.

W VANDALVAN oprócz projektowania i czuwania nad komunikacją wizualną, wyznacza kierunki estetyki wnętrz campervanów. 

RAZEM

Wszystkie niezwykłe rzeczy przydarzały nam się w drodze, dlatego wiedzieliśmy że nasza dalsza podróż musi być z nią związana …

znamy się od ponad 15 lat – początkowo przemierzaliśmy świat na stopa, z plecakami i namiotem. Dziś w campervanie, który daje nam poczucie wolności i wyjątkową możliwość bycia blisko natury.

Zapraszamy również do:
Rozmowy dla Wysokich Obcasów – artykuł
Posłuchania nas w radiowej Czwórce – audycja