fbpx

Cześć!

Ten blog oraz nasze campervany powstają z pasji do podróży, dobrego designu oraz miłości do natury. Oprócz własnych wyjazdów, prowadzimy wynajem starając się dostarczać Wam jak najlepszych doświadczeń.

Dzielimy się również wiedzą jak zbudować kampera. Jeśli planujesz budowę lub chcesz zlecić taką zabudowę profesjonalnej firmie – nasze doświadczenia mogą Ci w tym pomóc.

RAFAŁ

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa po politechnice krakowskiej oraz podyplomowo project managerem.

Przez ponad 13 lat w korporacji pracowałem przy dużych projektach infrastrukturalnych oraz odpowiadałem za finanse portfela inwestycji.

W VANDALVAN wyżywam się kreatywnie, buduje i montuje (samodzielnie, nie w Excelu) oraz pisze (bloga, zamiast pism, prezentacji i raportów).

tel. 736 903 188 mail: rafal@vandalvan.com

KASIA

Jest projektantką marek, kończyła wzornictwo przemysłowe na krakowskiej ASP oraz UX na SWPS. Studiowała też w Lahti oraz Brnie.

Dziś współtworzy własne studio brandingowe TRUE Brands. Pracowała nad brandingiem wielu polskich marek takich jak Gazeta.pl, Tatuum, PKO BP, PZU, BLIK.

W VANDALVAN oprócz projektowania i czuwania nad komunikacją wizualną, wyznacza kierunki estetyki wnętrz campervanów. 

RAZEM

Wszystkie niezwykłe rzeczy przydarzały nam się w drodze, dlatego wiedzieliśmy że nasza dalsza podróż musi być z nią związana …

znamy się od ponad 15 lat – początkowo przemierzaliśmy świat na stopa, z plecakami i namiotem. Dziś w campervanie, który daje nam poczucie wolności i wyjątkową możliwość bycia blisko natury.

Zapraszamy również do:
Rozmowy dla Wysokich Obcasów – artykuł
Posłuchania nas w radiowej Czwórce – audycja